נטע גולן – דיאטנית קלינית|0

אל תאבדי את עצמך לדיאט – מחיר מיוחד לוובינר

את תקועה כבר מלא זמן עם קלוגרמים מיותרים ולא מצליחה להיפטר מהם?
מנסה שוב ושוב להתאפס מחדש, ונופלת שוב לאותו מעגל זלילה ותסכול?

אם גם את נאבקת בקילוגרמים, מוטרדת מהמשקל שלך, רוצה כל הזמן להפסיק לאכול ואז תוקעת את השאריות של הילדים, או את הממתקים לאורחים אז הדברים האלה בדיוק בשבילך:

 

את הרי יודעת בדיוק איך זה:

*את מבטיחה לעצמך שזה רק עוד משהו קטן, ונגררת לזלילה.
* את אוכלת רק בריא ודיאטטי, אבל הרבה או לא מדוייק.
* למרות שאת מפוצצת את כל הזמן מרגישה רעבה.
* את מנסה לאכול משהו בריא אבל בסוף עפה על עוגה.
* את מוותרת על הנאות כי אין לך מה ללבוש.

*אם את כבר מגיעה לארוע חברתי, את מרגישה שמנה ולא שייכת.

כשאת מסתכלת לאמת בעיניים, את מבינה שאלה לא החיים שאת רוצה לחיות

אני רוצה שתדעי!!!

מה שקורה לך לא קשור לאופי שלך או לכוח הרצון שלך,
ואפילו לא קשור ליכולת ההתמדה שלך!

הבעייה האמיתית היא בהרגלים האוטומאטיים שמנהלים אותך. 80 % מההרגלים שלך בכלל לא מודעים!
היזכרי ביום חופש בו נכנסת לרכב, ומצאת את עצמך נוהגת לכיוון העבודה. זוהי התערבות של התת מודע בהחלטות שלך.
אז בטח שעם הרגלי אכילה שהושתלו לך עוד מהילדות ועם חיבורים פנימיים בהם אוכל קשור לחום אהבה ונחמה
תמצאי את עצמכם הולכת לכיוון המקרר!

אני מזמינה אותך להתנסות בחוויה אחרת, חוויה שאינה קשורה לכח רצון או התמדה. סדנאות DIET-NLP פועלות בהצלחה כבר שנתיים. וגורמות לירידה במשקל המשלבת אכילה בריאה ומאוזנת תוך כדי שינוי החוויה הריגשית הקשורה לאוכל ולאכילה. בעזרת טכניקות עוצמתיות אנו ניכנסים אל הרמה הלא מודעת שלך ועושים את השינויים שיאפשרו לך לעשות שינוי אמיתי ולאורך זמן.

אז מה אקבל בסדנה?

ידע תזונתי – אוכל זה בעצם סיפור שאנו מספרים לעצמנו, אפשר לראות איך השיח על האוכל השתנה לאורך השנים וקשור לרוח התקופה. טעים או לא טעים, בריא או לא בריא, מזין או לא מזין. ההתייחסות שלך למזון טמונה במוח שלך ולכן את יכולה לשנות אותו, כך שתוכלי לבחור מזונות שמשרתים אותך באמת ומקדמים אותך אל המטרה שלך.
ניטרול התנגדויות פנימיות – חלק גדול מחוסר היכולת שלך להתמיד באורח חיים בריא, קשור להתנגדות פנימית לשינוי שמוכתב מהחוץ.(אף אחד לא מחליט עלי). ההתנגדות הפנימית לא תמיד מודעת, אך מריצה אותך אל המקרר. בסדנה תביני את המקור הפנימי של ההתנגדות ותנטרלי אותה.
חיזוק משאבים פנימיים – אחד הדברים הכי עצובים שאני שומעת מנשים שרוצות לרדת במשקל זה שאין להן כוח רצון או יכולת התמדה. הן מגיעות אלי אחרי כל כך הרבה ניסיונות וכישלונות ואם זו לא התמדה אני לא יודעת מה זו כן התמדה. במהלך הסדנה תביני, כי התמדה וכוח רצון אינן קשורות לירידה במשקל. בסדנאות תחזקי ביטחון עצמי, אהבה וקבלה עצמית, כך שתוכלי לבחור את המזונות המתאימים לך מתוך חמלה ואהבה לגופך.
הכרה וקבלת חלקים התומכים או מתנגדים לתהליך – דרך כניסה אל העולם הלא מודע, תכירי יותר ויותר צדדים שלך, כאלה שתומכים בתהליך הירידה במשקל וכאלה שמתנגדים לו, עם ההבנות החדשות שיווצרו יחתמו חוזים חדשים ברמה הלא מודעת כך שתיווצר התנהגות חדשה.
הקול הפנימי – תלמדי להכיר את המשפטים הפנימיים שעוצרים אותך ואת המשפטים שמקדמים אותך כך שתוכלי לשלוף את המשפט המתאים בזמן אמת.
הרגעה – מכיוון שהאוכל מספק לך מקור ראשוני וזמין להרגעה, תילמדי להירגע בדרכים בריאות מלבד אכילה.
רגשות וביטוי – שתלמדי להכיר יותר ויותר חלקים בך, יכולת הביטוי שלך תשתפר, אם ביצירה הייחודית שלך לעולם או בתיקשורת הבין אישית שלך, כך שתרגישי מסופקת ומלאה גם ללא נגיסה אחת.

מתי ואיפה?
נס ציונה

ימי שלישי בשעה 18:00 .מתחילים ב 28.8.12
נס ציונה בוקר – שלישי 9:00

רמת גן

ימי שני בשעה 18:00 מתחילים ב27.8.12

רוצה להצטרף להצלחה? הירשמי כאן, או התקשרי נטע :0543454766

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *


ואל תחליטי לפני שתקראי עוד כמה מהדברים שלקוחות שעברו את הסדנה מספרות:

צביה מנס ציונה :
הייתי מאד סקפטית, אבל באתי בכל זאת, את השיטה הזו עוד לא ניסיתי. לפני הפגישה אמרתי לעצמי שאלך אחכ לאייל מאפים לדפוק איזה בורקס. כבר לא הגעתי אליו ומאז הפסקתי לאכול בלילה, הקול החדש שהפנמתי מדבר איתי בצורה חדשה לגמרי.
לריסה מרחובות :
בהתחלה ממש התנגדתי לכל מה שנטע אומרת, בסך הכל לא היה נראה לי שאני אוכלת הרבה ולא האמנתי שהקצת הזה הוא שעצר אותי מלרדת במשקל, נטע כאילו תכנתה את המוח שלי מחדש בכל מה שקשור למזון. אני מאמינה בחשיבה שמייצרת מציאות ואוהבת להבין איך זה קורה וזה פשוט עבד עליי.
שרית מיהוד :
אני כל כך שמחה ששכנעת אותי להצטרף,הרגשתי כל כך מוכנה ורציתי להתחיל לבד, אבל עכשיו אני מבינה שלא באמת הייתי מצליחה לבד, הייתי מצליחה לכמה ימים ואז חוזרת לאחור. כמו בפעמים קודמות. התמיכה הקבוצתית והכלים שאני מקבלת כאן, מניעים אותי קדימה ומזכירים לי כל הזמן את המטרה שלי, כך שזה הרבה יותר קל כבר שיניתי קידומת ואני פשוט מאושרת. אפילו הבן שלי שגם הוא בעודף משקל אבל מעולם לא העזתי להעיר לו על כך, התחיל לשאול אותי שאלות לגבי המזון שאני אוכלת ולבחור מזונות בריאים. אני פשוט נדהמת לראות איך השינוי שלי משפיע על כל המשפחה בלי שבכלל התכוונתי .אני מאוד אוהבת להגיע לפגישות ולהיפגש עם כולם ואני בטוחה שזה עוזר מאוד ליכולת התמדה שלי.
דנה מתל אביב :
תמיד ראיתי בעצמי אדם עם מודעות עצמית גבוהה ועדיין, נושא האוכל נשאר ללא שליטה שנים רבות. הסדנא הפגישה אותי עם עצמי בדרכים יצירתיות וחדשות העוקפת בעדינות ובבהירות את התקיעויות/ ההתנגדויות שלי. האכילה החדשה העלימה כמעט כליל את את ה”אטרפים” בנוגע לאוכל, חזרתי לשפיות. לא קל לי אבל אני “אדם שפוי” שלא קל לו. . אני סבלנית ורכה עם עם עצמי.אני בטוחה שהג’ינס המיתולוגי שלי, המחכה לי בארון לא ישאר מיותם לאורך זמן .

אז מי אני בכלל?

אני נטע גולן, בת 37 דיאטנית קלינית וNLP TRAINER. מגיל 14 בעיסוק מתמיד עם דיאטות, קלוריות ומשקל. עשיתי הכל, דיאטות כרוב, מרזי מורית, שומרי משקל, דיאטניות, הפרדת מזונות, עם חלבונים, בלי חלבונים וחייתי בתוך יויו אינסופי. בתוך התיסכול המתמשך החלטתי כל יום לאכול פחות ושברתי את ההחלטה שלי בכל יום מחדש. כדי להציל את עצמי מעצמי הלכתי ללמוד תזונה קלינית באוניברסיטה העברית ועדיין עם ידע נרחב ומקיף על גוף האדם, על פיזיולוגיה ומבנה התא לא הצלחתי להתמודד עם הזלילות הליליות. אני זוכרת יום מסויים לפני 7 שנים, בו אני עומדת בבית ואומרת לעצמי :” יש פתרון אחר, יש דרך אחרת ואני אמצא את הדרך הזאת, כי ככה אי אפשר להמשיך.” שנה לאחר מכן מצאתי את עצמי לומדת NLP ודמיון מודרך במכללת “רטר” שהיא המכללה הוותיקה והגדולה ביותר בארץ ללימודי דמיון מודרך וNLP. הNLP היא דרך יצירתית לתקשר עם ההרגלים שלנו ולהכיר את התוכנות הפנימיות שלנו שאחראיות לאכילת יתר. התוכנות הפנימיות שלנו הן מחשבות ורגשות אותן אנו יכולים לשנות כדי שההתנהגות שלנו תשתנה לאורך זמן. התקשורת הפנימית גרמה לי להבין כי כל השנים עסקתי רק בשינוי ההתנהגות וזו הסיבה שלא הצלחתי לייצר שינוי אמיתי ולאורך זמן.
שינוי התנהגות בלבד ללא שינוי מחשבה ורגש משול לשיפוץ חיצוני של מבנה ללא חיזוקו מחדש , שידרוג הצנרת ומערכות החשמל. כך שהמבנה נראה יפה לזמן מה עד הרטיבות, הקצרים החשמליים והנזילות.
במהלך המסע שלי הצלחתי לנטרל את תופעת היויו התמידית ולשמור על משקל מאוזן. והיום אני מנחה קבוצות ויחידים לשינוי החוויה הפנימית מול האוכל והאכילה וירידה במשקל, מרצה במכללת רטר ומלווה קבוצות להעצמה והתפתחות דרך האוכל.
את הדרך שעברתי ב23 שנה האחרונות הכולל: ידע נרחב בנושא מזון תזונה, ניסיון ותובנות, כלים יישומיים ומומחיות בשינוי הרגלים, ארזתי עבורך בסדנה מיוחדת במינה ממנה תוכלי לצאת גם רזה יותר וגם עם הרגשה של שליטה והבנה עמוקה הרבה יותר באשר להתנהלות שלך עם אוכל.תלמדי כלים ישימים שתמיד תמיד תוכלי להשתמש בהם ושבמובילים לתוצאות עוצמתיות.
תביני שאפשר לשנות את הרגשות והמחשבות היומיומית שלנו כך שיובילו אותנו להפסקת אכילה בזמן ולירידה במשקל.

שאלות נפוצות?

 אני ממש חושבת על זה ברצינות, אבל למה בשעות כאלה?? אני עוד לא מתפנה בשעות כאלה?

בתור התחלה, חשוב להיות במיטבי כשאני מנחה סדנאות תהליכיות הערב הוא זמן קשה עבורי, כמו כן, אחת הבעיות העיקריות של נשים היא, שהן לא מפנות עבור עצמן את הזמן המתאים לטפל בעצמן, הן עושות את זה אחרי הילדים, אחרי העבודה, אחרי הבית אחרי הבעל ועוד אחרי כמה אחריים. חלק גדול מתהליך הריפוי יתחיל בכך שתיקחי לעצמך, שעה שפוייה ביום בשביל לטפל בעצמך, כך שגם את תהי עירנית ותוכלי להיתרם מהתרגילים והתהליכים שתעברי במידה המרבית. קחי לעצמך את הזמן הזה,קחי פסק זמן מהילדים, מהעבודה ממטלות הבית ובואי להיות במרחב מקבל, מכיל ומוביל את החיים שאת רוצה עבור עצמך.

 הרי כבר ניסיתי הכל ונכשלתי, למה את חושבת שדוקא זה יעזור לי?

אם הגעת לכאן כנראה שאת מבינה כבר שמה שעשית עד היום לא עזר, אני מציעה לך דרך חדשה ואחרת לחלוטין להסתכל על הדברים. על מנת להצליח לעשות שינוי אמיתי חייבים לעשות משהו אחרת, ובסדנה הזו אני אראה לך בדיוק את הכיוון החדש שיעזור לך לשנות אחת ולתמיד את בעיית האכילה שלך.

בטוח שהסדנה נהדרת אבל איך נוכל לדעת שזה מחזיק מעמד?

שינוי אמיתי דורש זמן ותהליך, מליווי של אנשים בסדנאות, אצל מי שעבר תהליך של חצי שנה יש תוצאות מרגשות ולאורך זמן. על מנת להתחיל שינוי אמיתי שישאר לאורך זמן, יש להתחיל ולהיפתח לדרך אחרת ממה שעשית עד היום, הכלים שאני מציעה בסדנה יעזרו לשנות את החוויה הריגשית שלכם מול האוכל ולהתנהלות חדשה מול האוכל, הכלים האלה ישארו שלך אחת ולתמיד וכל עוד תמשיכי לתרגל אותם גם השינוי מול האוכל ישאר ולתמיד.

בסדר, אבל אני רק צריכה לקבל את ההחלטה!

כל העניין הוא שעד שההחלטה מתקבלת המשקל ממשיך לעלות. הרי כל יום נעשה ניסיון לקבל החלטה, אבל ההחלטה מתפוגגת אל מול הפיתוי הראשון , אני מציעה לך לקבל את ההחלטה עם ליווי תומך, כך שההחלטה תתקבל ממקום מחובר ומחוייב יותר ותשרוד לאורך זמן.

את כבר מבינה שלא הצלחתי עד עשיו אז בכל זאת תגידי שוב, למה שעכשיו זה ישתנה?

אם לא היתה הצלחה כנראה לא עבדת על התוכנה המתאימה, אותה תוכנה פנימית שמשכנעת אותך לאכול יכולות לשכנע אותך להפסיק לאכול.
אני מאמינה שאם הגעת עד כאן משהו מהדברים שכתבתי נגעו בך, משהו פנימי מבין שיש עוד תקווה, שגם אם הדרך הישנה לא עבדה זה לא אומר ששום דבר לא עובד. העולם משתנה כל הזמן ולכן אנו במקביל חייבים להשתנות, חייבים כל הזמן להתעדכן ולהתגמש ולנסות דברים חדשים שיובילו אותנו לשינוי המיוחל.
אני יודעת שאת באמת רוצה להשתנות, אני יודעת שאת כל בוקר קמה ומאמינה שהיום זה יהיה אחרת.

בואי הפעם לעשות את זה באמת אחרת.

ותשמעי לרגע את לריסה שמספרת על הדרך שלה ועל הדרך שבו התיכנות מחדש השפיע עליה:

וגם את ענת שרצתה להפסיק לאכול לחם, לא האמינה שהיא יכולה ועכשיו היא כבר 7 חודשים ו8 קג’ פחות. כאן תראו אותה ממש ממש מופתעת מהדרך שNLP השפיע עליה.

אז שוב, מה נלמד בסדנה

תביני את הסיבות האמיתיות לאכילה בולמוסית

תביני את הצורך האמיתי ותתני לו מענה מדויק

תכירי את הכוחות והמשאבים הפנימיים הדרושים לך להתמיד בתהליך לאורך זמן

תלמדי טכניקות להסטת הרגש מחוסר שקט, לחץ או מתח לרגיעה שמחה ומלאות

תתרגלי טכניקות עוצמתיות לשנות את הדיבור הפנימי שלך שיתמוך במטרות שלך

תביני ותרגישי מבפנים למה באמת את רוצה לרדת במשקל ודרך הרגש הכל משתנה ולאורך זמן.

טוב קדימה, השתכנעתי …. מה עושים עכשיו?

פשוט נרשמים כאן : ואני אחזור אלייך תוך 48 שעות.

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *אוקיי הבנתי שזה ממש יכול לעזור לי, אבל ל כמה זה יעלה לי?
תהליך אישי איתי של שלושה חודשים ידרוש ממך השקעה כספית גבוהה. בשנתיים האחרונות למדתי לתת תמיכה אישית ומדוייקת גם בתוך קבוצה.בניתי תהליכים קבוצתיים עוצמתיים בטכניקות החדשניות ביותר לתקשורת פנימית ולשינוי הרגלים.
הערך האמיתי של הסדנה הזו היא 2000 שקלים, אבל מכיוון שאני יודעת שהתהליך הוא חדשני, ואנשים מפחדים לקחת סיכונים בתהליכים חדשניים ולא מוכרים החלטתי לתת את הסדנה הזו בהנחה מיוחדת. האנשים שמלווים אותי בהתפתחות העסק שלי אמרו לי שהגזמתי אבל אני רוצה שיותר ויותר נשים תוכלנה להיחשף לעולם המופלא הזה, בו דרך עבודה פנימית חווייתית אפשר גם לרדת במשקל, רוצה שיותר ויותר נשים תוכלנה להכיר את העולם הפנימי הזה של מחשבות ורגשות. תבננה עד כמה השפעה יש לו על ההרגלים שלנו ותורדנה מעצמן את כל ההלקאה וההאשמה העצמית. אני רוצה שיותר ויותר נשים תרגשנה טוב יותר לגבי המשקל שלהם ולגבי עצמן וגם תפסקנה לאכול ג’אנק לחבל בבריאות שלהן ושיותר ויותר נשים תחיינה את החיים שהן באמת רוצות לחיות.
ולכן אנו מציעות לך את הסדנה הייחודית הזו ב – 25% הנחה.
כלומר בשלושה תשלומים של 500 ש”ח תוכלי לקבל כלים ותמיכה שיוכלו לעזור לך בצורה משמעותית לשנות את כל ההתייחסות שלך לאכילה.

רק 3 תשלומים של 500 שקלים עבור שלושה חודשים בהם תוכלי לקבל כלים ותמיכה שתוריד אותך במשקל.

רגע זה עוד לא הכל!!! אנו רוצות לצ’פר גם את כל מי שהיה בוובינר, תקבלי הנחה משמעותית נוספת וגם אם לא היית אני יודעת שממש רצית!!

מחיר מיוחד במיוחד לכל נרשמי הוובינר הערב של 400 שקלים לחודש לשלושה חודשים. אני רוצה להזכיר לך שמספר המקומות בסדנה מוגבל , ולוובינר נרשמו למעלה ממאה איש ולכן כדאי לך להבטיח את מקומך כבר היום ובמחיר המיוחד!!!

רק 400 שקלים לחודש בשביל שינוי מדהים בחיים שלך!!!

וגם מי שתירשם היום במהלך הוובינר תקבל מתנה מדהימה!!!

כבר זמן מה הלקוחות שלנו מבקשות מאיתנו דיסק עם ההדמיות המדהימות והתרגילים שאנחנו עושות בפגישות. אז לקח קצת זמן ובדיוק בימים אלה כתבתי אותן, נכנסתי לאולפן והוצאתי דיסק מאד מאד מרגש.

בונוס מיוחד!!!
תקבלי גישה מיוחדת לאחת ההדמיות (הדמיה של 15 דקות) כך שתוכלי לשמוע אותה דרך המחשב שלך.
אז קדימה, ההחלטה האמיתית שלך היא:

האם לבחור בדרך חדשה שתשבור את המעגל ותוביל אותך לדרך חדשה של אכילה.

אז מלאי כבר עכשיו את הפרטים ונחזור אלייך להרשמה תוך 48 שעות.

מזכירה לך כי היום זהו מחיר מיוחד ולאחר מכן המחירים עולים!!!

אפשר גם פשוט להתקשר : נטע רמת גן, נס ציונה 0543454766

                                    דלית רעננה 0532833508

או להירשם כאן :

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *


אני לא מתאפקת, ושמה לך גם את הסרטון של צביה, שמאז שצולם הסרטון כבר ירדה עוד 10 קג’, בסך הכל 54 קג’, ובשיחה שהיתה לי איתה הבוקר היא ירדה עוד 1 קג’ בחודש האחרון וגם התחילה פעילות גופנית מתונה!!! שזה כל כך מרגש אותי tאז בואי תשמעי איך היא דיברה לפני כמה חודשים :

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *


Speak Your Mind

*