ליאורה מספרת על תכנית תנופה לירידה במשקל

 

בפברואר האחרון מצאתי את עצמי בתחושת יאוש ממצבי הגופני והבריאותי. בגיל 52, השלמתי עם זה שאני עם עודף משקל ואחרי שנות מאבק של עלייה וירידה במשקל וממש האמנתי שזהו, גיל המעבר על שלל בעיותיו בצרוף הנטייה הטבעית משפחתית סגרו עליי וקבעו איך אראה וארגיש.

מזל שהמצוקה שלי לא אפשרה לי להמשיך להיות פסיבית.. ואחרי חמש שנים רעות לתפארת.. נשבר לי באמת להשלים עם כזו מציאות וברגע מואר אחד התקשרתי לנטע.

הדרך של נטע, עליה קראתי סקרנה אותי והרגישה לי אחרת.. והדמיון המודרך המוצע כחלק מהדרך.. מוכר לי מהעבר ככלי אפקטיבי לי מאד.

וכך זכיתי לעלות על דרך חדשה, שהיום אחרי עשרה חודשים.. היא עדיין הדרך האמיתית היפה והטובה שלי, אני מתקרבת ליום ההולדת ה53 שלי פחות 19 קג,

וכשכל הדרך אליה יצאתי עם נטע ,בהדרכתה ובהכוונתה ,היא דרך נינוחה טבעית ושונה מכל דיאטה שאי פעם עשיתי.. וכזכור.. עשיתי.. וכשאני מנסה להבין מה שונה הפעם..

איך זה פתאום מצליח? איך קרה הנס הזה.. שאני לא סופרת קלוריות.. נשבעת. .ומצליחה לא לאכול בכלל לחם ולא סוכר..

וחיה בתחושת נחת, שובע, לא נמאס לי, לא מחכה לרגע שאחזור לאכול משהו.. באמת באמת.. ואני ככ כמו כולן..

כמו כל מי שבסרט הזה..

אז איך?

 והתשובה היחידה שעולה לי היא ההטמעה העמוקה של התמונה-הדימוי שהעלינו עם נטע וכל התמונות האחרות במפגשים האחרים..

הפגישו אותי עם עצמי, עם מקום בי שכבר נשכח..שנזנח, ופתאום נחשף.. ומאז ..אין כוח שיעצור אותנו להפגש.. הלו.. אתם לא רואים אותי שם בקצה.. ליד הקשת?

זו אני מחייכת נינוחה.. קלה ..מאד קלילה.. בריאה.. מאד בריאה.. והכי הכי ..גאה בעצמי כמו שלא התגאיתי שניםםם…

ומודה לנטע יום יום.. יישר כוח..דרכך מופלאה.. והלוואי שתצליחי להגיע לבנות רבות עם תובנותייך רעיונותייך ודרכך  הצנועה שקטה וככ מקצועית.. אני לעולם אסירת תודה.

ולסיכום כיף לדעת שאף פעם לא מאוחר מידי, בשום גיל, ותמיד צריך לשמור על פתיחות לרעיונות ודרכים חדשות ולא לחשוש.. וכשהדרך שלך ואמיתית יש המון כוח…

ואני ממשיכה לצעוד אל האופק הטוב.. אל הקשת הצבעונית של בריאות שמחה וקלילות שהצלחתי לראות בזכותך, נטע.

תודה מקרב לב. ובהצלחה. ליאורה בן דוד.

שתפו...

תגובות

Speak Your Mind

*