טמבלויזיה

טמבלויזיה.

משהו קרה לה בשלושת השבועות האחרונים, היא מסתובבת חסרת כוחות, תחושת עייפות אופפת אותה ויש בה מעין  ריקנות  וצורך שכזה לרבוץ על הספה כל הזמן. “אני אוכלת יותר, הרבה יותר, חזרתי להרגלי אכילה שכבר חשבתי שנעלמו מחיי, אין לי כוח לראות חברים , לא בא לי לנגן בגיטרה ואפילו סירבתי לערב שירה בציבור… מה קורה לי”

זה מבלבל הסיפור הזה, ויש הרבה טיעונים הגיוניים למצב :אוגוסט וחם, רק הגיוני שאני ארצה מזגן ובבית בלחות התל אביבית. חזרתי להתאמן, וזה באמת מעייף בעיקר לאחת כמוני שלא התאמנה שנים וחוזרת בשיא המרץ לחדר הכושר, ואפילו זה שאני יותר רעבה בערב  לא מפתיע אחרי אימון עוצמתי.

כשאני מתקשרת, אין לה אפילו ממש כוח לשיחה הזו, לאחרונה השיחות שלנו כבדות ומעיקות עליה אני מרגישה, תוהה אם אני צריכה לקחת קצת מרחק. איזה חלק ממנה שעדיין חי ובועט מנסה לתקשר איתי, אבל הבעיטה שלו כל כך חלשה וכבר כמעט תשע וחצי בערב, כמה דקות  ל “מחוברות”.

אני מתקשרת שוב כשהיא רואה “הבורר”, עונה שניה בVOD היא כמעט רוצה כבר לנתק, או לא לענות , אבל איכשהו אני מצליחה לרתק אותה בסיפור מעולם המציאות. שיחות על גברים תמיד יעבדו. גבר שהכירה בעבר הלא רחוק, חתיכה של מציאות שמחוץ לחמ”ל הממוזג שלה ..

העבר. האמת שהעבר הזה לא היה כל כך רחוק, העבר הזה היה לפני קצת יותר משלושה שבועות ולפני שדיברה עם אינגה, בחורה חיננית משירות הלקוחות של הוט ששכנעה אותה לקחת את הטריפל,” רק עוד 180 ש”ח לחודש ויש לך 800 אלף ערוצים”, היא אומרת : איום החופש הגדול בפתח, וגם ההבטחה שלה שלקראת כיתה א’ כבר תהיה לה טלויזיה כדי שהילדה לא תרגיש מנותקת. מין אמונה שכזו, שהורים נלהבים בגן הצליחו להחדיר בה, אמונה שנוגעת בדיוק בחסך הילדות שלה בשעות “דלאס”. מקרה טראגי של חוסר ידע בסיסי על גיבורי הסדרה -גיי אר ופמלה, איך היא תמנע מבתה היקרה כל כך להכיר את גברת פריזל ובוב ספוג.. ואינגה מוסיפה שתתן לה חודשיים חינם ושני סרטים. זהו

שוכנעה.

 והוא הגיע , התקין שני ממירים, האינטרנט עבר לסלון, ונהיה ח”מל. הילדה שלה בת ה-6 שבעבר היתה מפעל של שמחה ויצירה למדה שלוש מילים חדשות ולחיצה: “אמא משעמם לי” ומעבירה ערוץ.

 והיא… נהייתה זומבי מדוכא וזללן מותקף על ידי זוללת האנרגיה מספר אחת ביקום- הטלוויזיה  שעמדה כל השנים האלה בצד, נטולת חיים וכוח, וכשנדלקה, הותירה אותה נטולת חיים רובצת למולה.

אפילו לא זכרה מה היה קודם בעודה מתיישבת עם קערת במבה ומזפזפת בין הערוצים.

 לא הבנתי מה קורה לי ולמה אני כל כך מרוקנת, היא אומרת.

אבל לאחר  שלושה שבועות, ושיחה אחת טובה , היא הבינה.

 השתלט עליה שד זללן  ,שד זולל אנרגיה. שמראה לה מציאות שאינה קיימת ומושך ממנה גם את המציאות שלה, משאיר אותה עם מציאות של מישהי אחרת מרוקנת ועצובה מזפזפת מול הספה.

כיבינו.

שתפו...

תגובות

Speak Your Mind

*