שיחרור אל תוך העצמה אישית

זה לא שהוא מרביץ לי  או משהו היא אומרת, אבל אני כל הזמן במתח, לא בטוחה איך הוא יגיב . אני רוצה להציל אותו להציל אותו מעצמו. מרחמת עליו שהוא כזה, ואני באמת מנסה, משתדלת, מודעת,עובדת על הערה עצמית, וניסיתי הכל, להיות בשקט, לשים גבול, לחבק, להכיל להקשיב, לצעוק, ללכת . וזה תמיד אותו הדבר, משתנה לשניה וחוזר על עצמו שוב, נמאס לי ללכת על ביצים בבית.

למה את שם? מה את מקבלת מהקשר?

כלום, רק עלבון וכעס .

את בטוחה? תבדקי שוב,

אני מקבלת ממנו מסגרת, משפחה, ומה נותנת לך מסגרת ומשפחה, יציבות , נורמטיביות אני נורמאלית, היא עונה והעיניים מתמלאות דמעות.

הבנת רווח משני או כוונה חיובית של התקיעות

על פי הנחות היסוד של ה-NLP( ניתוב לשוני פיזיולוגי) לכל התנהגות שלנו יש רווח, לעיתים הרווח איננו מודע, כשנבין את הרווח המשני  תהיה העצמה ,נוכל  להעניק לעצמנו את מה שנזקקנו לו מבן הזוג, וכך ננתק את המרכיב התלותי של הקשר.

החיבור

דמייני את החיבור ביניכם, אני מבקשת- היא רואה את הידיים שלהם גמישות כאלה, מפותלות אחת בשניה. ושלשלת כבדה על הרגליים בינו לבינה –קסמי התת מודע.

בואי רגע דמייני עוד דמות , תראי את אלה העתידית, לאלה העתידית יש יציבות פנימית, הערכה וקבלה עצמית, אלה העתידית יודעת שהיא שפויה ומרגישה פשוט נהדר, תקיפי אותה רגע תראי אותה תקשיבי לה, תחושי אותה.

איך את רוצה לקרוא לה? אלה השפויה , היא עונה לי.

משהו ביציבה שלה משתנה, ומתחיל חיוך בזוית הפה – הרגעים האלה הם תמצית ה – NLP בעיני , שינוי ברגש  שמשנה את כל מפת העולם של האדם.

איך את מרגישה? מצוין היא עונה , החיוך מתרחב,הנשימה נרגעת, והגב מזדקף , אני אוהבת את עצמי, את המחשבות שלי, קשובה לרגשות שלי מעריכה את האדם המדהים שאני , הכל ברור לי פתאום, אני שייכת  לכאן , ושוב הדמעות מתוך החיוך.

הניתוק

ועכשיו נתקי את החיבור בינך לבינו, זה קצת קשה-הניתוק הזה, אנחנו מביאות מסור לנתק את השרשרת, מרימות קצת משקולות, כדי שהידיים יתחזקו ולא תתקפלנה אחת בשניה, וזהו היא בחוץ.

מצוין! עכשיו חברי את עצמך לאלה השפויה, עם אותו הפיתול בידיים ועם אותה השרשרת ברגליים, ואת יודעת מה, בואי נחבר גם אותו, לדמות אוהבת ומוערכת משלו, דמות מועצמת,גם לו מגיע להיות מאושר.

סיימנו.

העוצמה

אני תמיד אוהבת את החיוך שלה כשאני שואלת מה השתנה השבוע, חיוך מוקסם שכזה ואמירה שמופתעת כל פעם מחדש, אני לא יודעת מה בדיוק.. אבל זה הרגיש אחרת. כבר שבועיים יש שקט בבית.

רגעים של קסם.

שתפו...

תגובות

Speak Your Mind

*