יורדים במשקל – תשעה טיפים דמיוניים :-)

סוף סוף ירדתי קילו

בחודשיים האחרונים משהו קורה לי במוח, שנים של עבודת מודעות דרך דמיון מודרך וNLP
נותנת תוצאות במציאות, התת מודע שלי מגויס והכל קורה אחרת, לקראת המטרה.
פרופיל NLP – מנתח איפיונים בצורת התקשורת שלנו עם העולם. ריכזתי עבורך ניתוח תקשורת עם אוכל שמאפשרת אכילה בריאה ואורח חיים בריא כי ברב המקרים אנחנו יודעים מה נכון לאכול, אבל איך? איך מצליחים לדבוק בתפריט הבריא ?הבאתי עבורך דיאלוג פנימי מול אוכל, דיאלוג שמקדם אכילה בריאה וירידה במשקל.

איפיוני תקשורת פנימית שיאפשרו ירידה במשקל

*דמייני את המזון הבריא כארוחה מעוררת תיאבון, דמייני איך עם כל נגיסה מהסלט את מכניסה אל  תוכך ליבלוב וצמיחה . סלט עשיר,מלבלב ורענן עשיר בירקות גינה נבטים ואגוזי מלך מעוטר בעלי פטרוזילה ונענע ברוטב טחינה מפתה יותר מ.. אוףף – עוד פעם סלט .
* התנתקי! רבים מאיתנו שרואים עוגה מתחילים להעלות בדימיונם את טעם העוגה, ריחה ,מרקמה,צאי מהסרט!!! יש לך יכולת להתנתק מאירועים, התנתקי מהסיטואציה כמו שאת מתנתקת   מאירוע מכאיב או טראומטי.
* תזונה אמורה להיות מזינה- מכאן שמה., חישבי  על הבורקס הבא או העוגה שלא תאכלי , בתור פלאסטיק חסר ערך תזונתי שנכנס אלייך לגוף.
* שתי הרבה! דמיינו שאת משקה את עצמך, את  כמו פרח רענן שרוצה לצמוח , בכל כוס מים שאתם משקה את עצמך , אתם מצמיחה את עצמך יותר ויותר. כמו שצמחים זקוקים להשקייה כך גם את, זיכרי להשקות את עצמך למען תלבלבי!!
* תהליכי הלמידה הטבעיים של המוח, הם תהליכי השוואה , ניתן לעשות סוגי השוואות רבים, כמו בחיים, ניתן לעשות השוואה שתרומם את רוחנו, או תדכא אותנו, כך גם מזונות. כשאגש לבחור קינוח, במידה ואשווה את הנימוחות של העוגה או מתיקותה אל הפרי, הפרי יובס, אך במידה ואשווה, את הערכים התזונתיים, כמות הנוזלים, והסיבים התזונתיים שיעזרו לי לעיכול תקין, הפרי מנצח ובגדול. שימי לב להשוואות שאת עושה!!
* הנביטי הצמיחי, איכלי נבטים , עלים צעירים, גדלי ירקות בעציצים, ראי את הצמיחה, ודמיינוי איך אנרגיה של צמיחה נכנסת אל תוך ליבך ונשמתכך ואת צומחת יחד איתה.
* סביר להניח שכשאת  אוכלת  עוגה או מאכל אחר שאינו מזין באמת, את שואפת להנאה או סיפוק רגעי . התרכזי בכך שאת שואפת לבריאות ואיכות חיים, ונמנעת מחולי והשמנה, תכנתי את המחשבות שלך מחדש לפני כל נגיסה.
* מרבית האנשים שמתפתים לאכול בארועים חברתיים , עושים זאת בגלל האמונה שהם מסכנים ומקופחים בכך שמוותרים על מזונות. זכרי את האמונה שלך כי את שמחה ומרוצה מכך שיש ביכולתך לאכול מזון מזין באמת . שימוי לב לאמונות שלך, אחד המכשולים הרבים ביותר בשינוי הרגלים הם אמונות מעכבות.
*שימי לב למילים בהם את בוחרת להשתמש , האם את בוחרת ב”אסור לי” , “אני חייבת לרזות” או האם את בוחרת במילים ” זה לא משרת אותי ואני בוחרת בקלילות בריאות ואיכות חיים”!

 

שתפו...

תגובות

Speak Your Mind

*