ירידה במשקל – גם בסופר

אנחנו משקיעים הרבה זמן ואנרגיה במחשבות על האסור : בביצים יש יותר מדי כולסטרול, בלחם גלוטן ופחמימות אסורות, בחמאה המון שומן,מחפשים מתכונים לדיאטה, עוגות זה בכלל נורא.. וצריך ככה וצריך ככה, ואסור את זה ואסור את זה האסור מציף את מוחנו המיוסר, מרוב מידע יצרנו עולם של צריכים, אסורים, עולם של חטאים ואויבים עולם של סגפנות ומסכנות עולם שרודף אחר הירידה במשקל.

שרון ומיכל עושים סופר תרחיש א:

 
בהליכה איטית עוברים בין המחלקות השונות , זה אסור אומר שרון, זה המון סוכר, זה לא כדאי מסבירה מיכל זה כל כך משמין ואנחנו הרי רוצים לרדת במשקל, אולי בכל זאת, לאורחים?
זה גורם להתקפי לב, זה גורם לטרשת עורקים,כמה שומן רווי יש כאן , זה בטוח יתקע לי את הירידה במשקל…
הם עוברים מחלקה מחלקה ובכמיהה מסתכלים על המזונות האסורים.. לא נשאר בכלל מה לאכול רוטן שרון, את עם הדיאטה שלך ומיכל בשתיקה לוקחת חסה מלפפון ונאנחת

שרון ומיכל עושים סופר תרחיש ב :


הם הולכים בסופר מקשקשים על היום שעבר , צוחקים , מתרכזים במחלקת הירקות והפירות מיכל מספרת על מתכון שכל כך רוצה להכין ורצה לקחת עלי תבלין טריים וריחניים, שרון מחייך למראה האבטיחים שמבשרים על הקיץ המתקרב, הם נהנים המצבעוניות ומשפע הירקות הם עוברים למחלקת גבינות בוחרים להם מהמגוון הקיים מאושרים מהיום שעבר ומהבילוי המשותף, מחכים בקוצר רוח לסלט העשיר והמרענן שיכינו בבית.
כמה זה קל, כשאוהבים את הטוב.

 

שתפו...

תגובות

Speak Your Mind

*