סיפורו של תהליך מודעות עצמית

שמי נטע גולן, התחלתי לפלס את דרכי בעולם עם המון נוקשות, ביקורת ושיפוטיות, ביני לביני וביני לבין העולם. מאז ומתמיד אני זוכרת את עצמי בהתמודדות עם מחוג המשקל, למעלה למטה, למעלה למטה הרגשה, משקל, משקל הרגשה…

התחלתי ללמוד באוניברסיטת ירושליים תזונה קלינית, וסיימתי תואר ראשון כשאני מצוידת בשקים של ידע,באנטומיה פיזיולוגיה כימיה ופיסיקה, יודעת לקרוא, לנתח ובעיקר לבקר מחקרים קליניים, מבינה איך לסנן מידע מדוייק מתוך ים המידע האינטרנטי. אך עדיין ללא מושג, מה עושים עם כאב, עלבון, כעס ופחד.

בשנת 2000 נחשפתי לעולם הפרעות האכילה, עולם שלם וקיצוני של רגש, עבדתי עם מיטב המומחים בתחום ובלעתי בשקיקה ועדיין בשתיקה את כל המרחב העצום הזה של רגש. כמו תינוק שלומד שפה חדשה, הקשבתי למילים , חידדתי אינטואיציות, הסכמתי להתחיל להסתכל עמוק פנימה, למקומות שלא העזתי להתבונן בהם לפני כן, להתמודד עם האמת שלי.

תחילת ההכרות שלי עם עצמי, הרצונות שלי, החולשות והחוזקות שלי והאמת הפנימית שלי גרמה גם לגירושים שלי מהאבא של הבת שלי .ודחפה אותי לעוד שלב במסע ההתפתחות שלי, מסע שהייתי חייבת לעבור לבד, מסע של התבגרות, צמיחה והתאהבות מחדש בעצמי.

לצד ההתפתחות האישית שלי צמחה גם ההתפתחות המקצועית שלי, התחלתי את עבודתי כעצמאית , ייעצתי ,טיפלתי הנחתי קבוצות, למדתי עוד ועוד וכל הזמן תוך אמונה , כי אפשר למגר אכילה רגשית. אל הNLP    נחשפתי לפני כ- 4 שנים     הפשטות והחכמה של הNLP שבתה אותי ועזרה לי לקלף עוד ועוד קליפות מעצמי ,רגשית ופיזית.

דרך העיסוק ברגש מאחורי האכילה, הוכשרתי במהלך השנים לגעת במרחבים שונים של שינוי .

היום אני מתרכזת בהעברת תהליכי NLP ודמיון מודרך לנשים וגברים המתמודדים עם צמתים בחייהם, קונפליקטים, חוסר ביטחון ושיפור הדימוי העצמי, פחד קהל וחרדת בחינות,בדרך אל זוגיות ובתוך זוגיות, חרדות, פוביות, אכילה רגשית, גמילה מהתמכרויות.

מבינה היום כי בכל פעם שנוגעים, ומכל מקום בו נוגעים מתחוללת צמיחה, מזמינה אתכם למסע של צמיחה והתפתחות למקום אמיתי שלם ומאושר יותר.

 

שתפו...

תגובות