בטחון עצמי וירידה במשקל

תמיד נראה לך שאם תרדי עוד קצת במשקל, תיכנסי לג’ינס במידה קטנה יותר, רק עוד קצת, כמה חודשים מקסימום ואז הביטחון שלך יעלה, את תאהבי את עצמך ותתהלכי זקופה וצוהלת בברים ומועדונים, תהי ספונטנית יותר, מחוזרת יותר, תוכלי לבקש את ההעלאה במשכורת שרצית, לפגוש חברות ותיקות, בכל מקום יחייכו אלייך.

סיפור הדיאטה.

ואז את מתחילה דיאטה. עוד דיאטה. ויום אחד את מצליחה להחזיק את החזון, אולי יומיים אולי שבועיים או אפילו חודש, אבל מתישהו את נשברת. אחרי כמה ימים את מתגייסת שוב. מתחילה שוב. הפעם זה יהיה אחרת את אומרת לעצמך, ואז אחרי יומיים את שוב נשברת, ושוב מתגייסת, נשברת, מתגייסת, נשברת, מתגייסת.

את מדהימה ואת תצליחי לרדת במשקל!

את מדהימה.יש בך כל כך הרבה כוח רצון, את ממשיכה להתמיד בחיפוש אחר הדרך הנכונה וזה מעיד על כל כך הרבה אמונה ויכולת להתחיל בכל פעם מחדש. והנה את עכשיו כאן, קוראת אותי, מחפשת את הדרך שלך, מאמינה ולא מוותרת על עצמך ועל הרצון שלך להיות רזה, יודעת, שמתישהו תמצאי את הנתיב שלך לירידה במשקל. אני זוכרת את הרגע הזה. לפני כמה שנים התהלכתי בבית, חסרת שקט ומנוחה, רוצה לאכול אבל יודעת שלא כדאי לי, ואז פתאום הבנתי, הבנתי שאמצא את הדרך, לא ידעתי מה הדרך הזו, לא ידעתי איך אמצא אותה, אבל ידעתי שאמצא אותה.
האמונה שתמצאי את הדרך לרדת במשקל יכולה להיות מאוד מרגשת עבורך.

משנים את הדפוס ויורדים במשקל.

בואי נהפוך לרגע את התסריט הקבוע : את כאן. עכשיו, בדיוק כמו שאת היום, אבל… את מלאת ביטחון עצמי, שמחה, אהובה, זקופת קומה, את מרגישה קלילות שמתפשטת לך בכל הגוף, יודעת שתשיגי כל מטרה שרק תרצי, את כל כך שלווה ורגועה מבפנים, יודעת שאת עושה את הדבר הנכון בזמן הנכון. מרגישה את זה? מרגישה כמה זה נהדר להרגיש ביטחון מבפנים?
ומתוך הביטחון והרגיעה בדקי לרגע איך את אוכלת? איך את אוכלת שאת מלאת ביטחון, קלילות ושמחה ?

הירידה במשקל תגיע, פשוט כי מגיע לך .

אני מניחה שההבנה הזו יכולה לרגש ולהפיח תקוה ומזמינה אותך לבוא ללמוד להיות בטוחה שמחה ואהובה.

כן, אפשר ללמוד ביטחון עצמי או שמחה.

NLP היא תורת המצויינות – חוקרי ה NLP, אחד מתמטיקאי ומהנדס, שני בלשן, חקרו אנשים מצטיינים בתחומם. על בסיס ההצטיינות נבנו מודלים, המודלים האלה מתפשטים בהדרגה לכל תחום בחיים.
הנחת היסוד אומרת כי כל דבר שאדם מסויים עושה, אנחנו יכולים ללמוד איך לעשות. כמו שלימדו אותך פעם לרכב על אופניים, לשחות, לשיר שיר, כך אפשר ללמד אותך להיות בטוחה בעצמך, כמובן שכל אחד רוכב במהירות שונה, או שוחה בסגנון קצת שונה.
נניח שאת שוחה ממש לאט, והיית רוצה לשחות יותר מהר, תוכלי לקחת שיעורי שחייה ולשפר את הסיגנון שלך. כך גם עם ביטחון, אפשר לקחת שיעורים, ולשפר אותו, היית מאמינה?
אמירות כמו, ככה אני, זה האופי שלי, כבר לא תקפים בעידן החדש. השינוי מגיע לכל מקום, את יכולה לראות את ההשתקפויות של השינוי בכל פינה, והשינוי הגיע החוצה, כי האנשים עברו תהליכים חיזקו את היכולות, רכשו יכולות חדשות. והנה זה מגיע עד אלייך, את יכולה להשתנות מבפנים.

וכשתהי בטוחה, שמחה ומאושרת, את תצאי יותר, את תחייכי יותר, את תאהבי יותר.
ואז זה כבר לא כל כך יפחיד להיות רזה.
ואת תהני כל כך מחייך כך שתאכלי רק שאת רעבה, תעצרי כשאת שבעה ותהני מכל נגיסה.
 מגיע לך.
אני מאמינה בך.

Speak Your Mind

*