ירידה במשקל

 

אני רוצה לחשוף אותך לדרך בה תוכלי להיפטר מתחושת חוסר האונים של “דיאטה” ותסגלי חשיבת מנהיגה והרגלים של אדם רזה.

גם אני, מרזת עבר סידרתית.  נפטרתי מהמחשבות הטורדניות, הבולמוסים ותחושת הרעב המבלבלת. זה קרה לי כששיניתי את מה שקורה לי במוח, התחברתי לכוחות והיכולות שלי, שיניתי את תחושת הקורבן לתחושת מנהיגות ולימדתי את המוח שלי לאהוב ולרצות רק את המזונות שנכונים לו באמת.

אני מזמינה אותך להתנסות בדרך אחרת , חוויתית ויצירתית.

לא עוד חשיבה על משקל ודיאטות אלא חשיבה שמחברת אותך למטרות שלך.

נשים רבות רוצות לרדת במשקל. יש מי שרוצה לרדת שני קג’ , יש כאלה שרוצות להוריד קצת בבטן או בישבן, אחרות  רוצות להוריד עשרה קג’ ולחזור לבגדים ישנים, יש כאלה שצריכות לרדת 30 או40  קג’  ולהנות מהטבות בריאותיות מרחיקות טווח, יש אותך שרוצה להתחטב או להוריד אחוזי שומן. מתקופות עבודתי בחדר כושר יוקרתי בתל אביב,  ראיתי בחורות ונשים יפיפיות שלא מרוצות מגופן.  התקופה הזו, חיזקה את ההבנה שלי שמשקל זה הרבה יותר ממשקל, ושאהבה וקבלה עצמית היא המפתח למשקל תקין. אני דיאטנית קלינית כבר 12 שנה ולקח לי הרבה שנים להבין איך מחברים תזונה ואהבה כך שיהיה אפשר לרזות מתוך חיבור והקשבה לגוף. בחמש השנים האחרונות הוכשרתי כ-NLP TRAINER ומנחה בכירה לדמיון מודרך במכללת רטר והיום אני מלמדת שם את כל נושא ההשמנה והפרעות האכילה. הכלים האלה מאפשרים כניסה אל הרמה הלא מודעת שלנו שעובדת דרך סמלים ותמונות. בעזרת דמיון מודרך ניתן לשנות את הסמלים האלה ולהכניס אותם בצורה חדשה לרמה הלא מודעת בדרך שתקדם את המטרות שלנו.

לכל מי שהגיעה לכאן, ולא משנה באיזה משקל ולאחר כמה ניסיונות לרדת במשקל, משותפת חווית תיסכול מיותר מדי דיאטות. נסיונות חוזרים ונשנים לעשות שוב את אותו הדבר. אני בטוחה שאת כבר יודעת בדיוק מה את צריכה לאכול וכמה את צריכה לאכול כדי לרדת במשקל. יחד עם זאת, את שוב ושוב  מתחילה “דיאטה” ונשברת. את לא אשמה, “השבירה” קשורה לדרך שבה המוח שלך מתנהל ושום כוח רצון לא יגבר על המוח .

רק שינוי ברמת המוח והחשיבה יאפשר לך לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן.

כדי לרדת במשקל יש לגייס את המוח הלא מודע שלך אל מטרת הירידה במשקל. לעקוף חסמים פנימיים , לשנות אמונות מכשילות, ולחזק ערכים המקדמים בריאות ומימוש. דרך NLP ודמיון מודרך ניתן לשנות את המידע שקיים במוח. ליצור הרגלים חדשים, אמונות חדשות להגביר מוטיבציה מתוך שמחה והנעה, להתמודד בקלות יותר מול פיתויים וללמוד לרצות את המזונות שגורמים לגוף שלנו תחושה טובה לאורך זמן.   עוד על NLP

הדרך היא לשנות את החשיבה שלנו על מנת שנרצה את המזון הרצוי עבורנו!

אני יודעת שאת רוצה לרדת במשקל. אולי את כבר מבינה שכדאי לך להיעזר באיש מקצוע , אולי  נראה לך שאת יכולה לבד ואולי את כבר מיואשת לגמרי מכל ההצעות שאת מקבלת מכל עבר. שום “דיאטה” לא תשרוד לאורך זמן אם לא בוצע בה שינוי חשיבה אמיתי, אם לא הוחלפו המשפטים הישנים: “אסור לי “, “לא כדאי לי”, “אני לא יכולה” , “אני בדיאטה” , לכולם מותר ורק לי לא, מגיע לי משהו מתוק … במשפטים חדשים שמנוטרלים מרזון, משקל או דיאטה ומחברים את האכילה למי שאת, למה שאת רוצה ולאיך את בוחרת לחיות את החיים שלך.  אני מזמינה אותך  לעשות את זה אחרת, לפרגן לעצמך ליווי ותמיכה, לאחת המטרות החשובות בחיים שלך.

אני רוצה לצטט לך את צביה גיבנר מנס ציונה שירדה במשקל 67 קג’ :

אני רוצה לספר לך משהו שהבנתי אותו אתמול בערב. אני מרשה לך לצטט אותי ולספר באיזו קבוצה שאת מוצאת לנכון. כי זו בהחלט הצלחה של השיטה, כי אחרת אין לי שום הסבר למה שעבר/עובר עלי.
את יודעת יפה, שבמהלך חיי, עשיתי דיאטות רבות מאד, בחלקן הצלחתי וירדתי יפה, בחלקן נשברתי באיזשהו שלב בדרך ולא הצלחתי להגיע למטרה, בכל מקרה, תמיד, אבל תמיד, הקילוגרמים חזרו ועם ריבית דריבית.
אבל תמיד, תמיד, בכל הדיאטות שעשיתי, לא הצלחתי להשתחרר מדבר אחד :  האוכל זה הדבר החשוב בחיי.  אין הנאה גדולה ממנו והכל סבב סביבו.
אבל אתמול בערב הבנתי, שקרה לי משהו, וזה הספור החשוב:
נסענו אני ועוד שתי חברות להצגה . בדרך אחת החברות שלי, שמכירה אותי היטב, חברה שידעה שחזרתי זה עתה מחופש ב”מצפה הימים” אומרת לי שהיא לא מבינה בכלל איך שמרתי על תזונה נכונה בימי שהותי בחופש, ולא התפתיתי לאכול דברים לא רצויים. חופש זה חופש, ובמסגרת החופש כלול גם אוכל טוב, ובמיוחד האוכל ב”מצפה הימים” הידוע בטיבו, וכשלא אוכלים, זה רק מכניס לדיכאון ואי אפשר להנות מהחופש. שואלת אותי החברה  זה לא הפריע לך? לא נכנסת לדיכאון? לא כעסת על כך שאת לא יכולה לאכול? בהחלט הבנתי על מה היא מדברת. הייתי בסרטים האלה, לא פעם ולא פעמיים בחיי, אבל פתאום הבנתי משהו אחר:
לא ולא ולא. לא נכנסתי לדיכאון, לא כעסתי, לא התפתיתי לאכול או סבלתי מכך, זה לא גרע ולו במעט מהחופש ואת יודעת מה, אפילו לא חשבתי על זה.
נהניתי מכל דקה, נהניתי מהחופש האמיתי, מהבריכה, מהספא, מהאויר ומהאוירה, מהחברה, מהכל, ולא חשבתי בכלל, ולו לרגע קט, כמה אני מסכנה ולא יכולה לאכול.
וזה ההישג האמיתי. זה תהליך שעברתי מבלי להיות מודעת לשינוי שחל בי.תודה רבה!!!!!”

כשמשנים את מה שנמצא במוח, המחשבות משתנות, ואז השינוי פשוט קורה, בקלות ובהנאה.

חיים נכון, אוכלים נכון.

מוזמנת להיכנס אל הבלוג על מנת להבין יותר ויותר את נקודת המבט ואת המשפטים החדשים שמאפשרים הרזיה דרך שינוי חשיבה, את גם יכולה להוריד את המדריך התזונתי להרזיה דרך חשיבה שמלמד מה כדאי לך לאכול כדי להתקרב אל המטרות שלך ואיך כדאי לך לחשוב עם כל נגיסה. וכשתרגישי מוכנה לגמישות מחשבתית שתיקח אותך מתחושת הסבל והייאוש אל מול הדיאטות . שתהי מוכנה  לרדת במשקל מתוך שמחה וחיבור עם הגוף וצרכיו, את מוזמנת לבחון את האפשרויות השונות לליווי בתהליך הירידה במשקל,  אם במפגשים אישיים או בסדנאות חוויותיות , אז קדימה גלשי אל הבלוג והתחילי את הדרך שלך לקראת חיבור עם הכוחות הפנימיים שלך, שינוי מחשבה וירידה במשקל.

כן נטע , אני רוצה לרצות לאכול את מה שנכון לגוף שלי 

Speak Your Mind

*