אכלנים בלילה

 

אוכלים ללא הפסקה משקיעת החמה?

סוגרים את כל הלילות מול המקרר?

אם כל בוקר אתם מתחייבים לעצמכם מחדש לאכול מאוזן וכשמגיע הערב שוכחים הכל

ורצים לאכול אז הדברים הבאים בדיוק בשבילכם:

אתם הרי יודעים בדיוק איך זה:

 * מגיע הערב וכל השליטה שלכם באכילה נעלמת

* כל מה שמעניין אתכם בשעות האלה זה רק המזון בבית ואיך אתם אוכלים אותו ועכשיו

* אתם מנסה לאכול משהו בריא אבל תמיד ממשיכים לממתקים

* כל לילה אתם גומרים מפוצצים ומתחייבים שוב כי מחר תתחילו מחדש

מה שקורה לכם בערב לא קשור לאופי שלכם או לכוח הרצון שלכם,

ואפילו לא קשור ליכולת ההתמדה שלכם!

הבעייה האמיתית היא בהרגלים האוטומאטיים שמנהלים אתכם.  80 % מההרגלים שלכם בכלל לא מודעים!

היזכרו ביום חופש בו נכנסתם לרכב, ומצאתם את עצמך נוהגים לכיוון העבודה. זוהי התערבות של התת מודע בהחלטות שלכם.

אז בטח שעם הרגלי אכילה שהושתלו לכם עוד מהילדות ועם חיבורים פנימיים בהם אוכל קשור לחום אהבה ונחמה

תמצאו את עצמכם הולכים לכיוון המקרר!

אתם לא מבינים איך כל החיים שלכם בשליטה ורק האכילה לא?

כדי שיתאפשר לכם פעם אחת ולתמיד להבין למה זה קורה ולשנות את ההתנהלות הזו, אני מציעה סדנה של כמה שעות בה נלמד כלים ישימים לניהול פנימי, כך שישתנה  ההרגל שלכם לאכול בערב ויהיה אפשרי עבורכם להתמודד מול פיתויים בצורה טובה בהרבה.

הסדנה תתקיים בנס ציונה או בתל אביב.(מיקום מדוייק ימסר עם ההרשמה)

אז מה נלמד בסדנה?

 • נבין את הסיבות האמיתיות לאכילה בלילה.

 • נלמד למה בכל החיים אנחנו בשליטה ורק מול אוכל לא.

 • נכיר את הכוחות והמשאבים הפנימיים הדרושים לנו כדי להתמודד עם אכילה לילית.

 • נלמד טכניקה להסטת הרגש מחוסר שקט, לחץ או מתח לרגיעה שמחה ומלאות.

 • נתרגל טכניקה עוצמתית לשנות את הדיבור הפנימי שלך שיתמוך במטרות שלך.

 • נתרגל טכניקה להגברת המוטיבציה.

 

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *


 

אם עוד לא החלטתם כדאי לכם לקרוא עוד כמה מהדברים שלקוחות שעברו את הסדנה מספרות:

צביה מנס ציונה :

הייתי מאד סקפטית, אבל באתי בכל זאת, את השיטה הזו עוד לא ניסיתי. לפני הפגישה אמרתי לעצמי שאלך אחכ לאייל מאפים לדפוק איזה בורקס. כבר לא הגעתי אליו ומאז הפסקתי לאכול בלילה, הקול החדש שהפנמתי מדבר איתי בצורה חדשה לגמרי.

לריסה מרחובות :

בהתחלה ממש התנגדתי לכל מה שנטע אומרת, בסך הכל לא היה נראה לי שאני אוכלת הרבה בערב ולא האמנתי שהקצת הזה הוא שעצר אותי מלרדת במשקל, נטע כאילו תכנתה את המוח שלי מחדש בכל מה שקשור למזון. אני מאמינה בחשיבה שמייצרת מציאות ואוהבת להבין איך זה קורה וזה פשוט עבד עליי.

שרית מיהוד :

נטע, את משרה רוגע, מקור דוגמא ורצון עז לשנות הרגלים ישנים“. יש בך משהו אמיתי וכנה שתורם לרצון לשנות, שומעת את עצמי מצטטת לאנשים אחרים אמירות שלך שאמרת ונקלטו המוחי.

דנה מתל אביב :

תמיד ראיתי בעצמי אדם עם מודעות עצמית גבוהה ועדיין, נושא האוכל נשאר ללא שליטה שנים רבות. הסדנא הפגישה אותי עם עצמי בדרכים יצירתיות וחדשות העוקפת בעדינות ובבהירות את התקיעויות/ ההתנגדויות שלי. האכילה החדשה העלימה כמעט כליל את את האטרפיםבנוגע לאוכל, חזרתי לשפיות. לא קל לי אבל אני אדם שפוישלא קל לו. . אני סבלנית ורכה עם עם עצמי.אני בטוחה שהגינס המיתולוגי שלי, המחכה לי בארון לא ישאר מיותם לאורך זמן .

אז מי אני בכלל?

אני נטע גולן, בת 37 דיאטנית קלינית וNLP TRAINER. מגיל 14 בעיסוק מתמיד עם דיאטות, קלוריות ומשקל. עשיתי הכל, דיאטות כרוב, מרזי מורית, שומרי משקל, דיאטניות, הפרדת מזונות, עם חלבונים, בלי חלבונים וחייתי בתוך יויו אינסופי. בתוך התיסכול המתמשך החלטתי כל יום לאכול פחות ושברתי את ההחלטה שלי בכל יום מחדש. כדי להציל את עצמי מעצמי הלכתי ללמוד תזונה קלינית באוניברסיטה העברית ועדיין עם ידע נרחב ומקיף על גוף האדם, על פיזיולוגיה ומבנה התא לא הצלחתי להתמודד עם הזלילות הליליות. אני זוכרת יום מסויים לפני 7 שנים, בו אני עומדת בבית ואומרת לעצמי :” יש פתרון אחר, יש דרך אחרת ואני אמצא את הדרך הזאת, כי ככה אי אפשר להמשיך.” שנה לאחר מכן מצאתי את עצמי לומדת NLP ודמיון מודרך במכללת “רטר” שהיא המכללה הוותיקה והגדולה ביותר בארץ ללימודי דמיון מודרך וNLP. הNLP היא דרך יצירתית לתקשר עם ההרגלים שלנו ולהכיר את התוכנות הפנימיות שלנו שאחראיות לאכילת יתר. התוכנות הפנימיות שלנו הן מחשבות ורגשות אותן אנו יכולים לשנות כדי שההתנהגות שלנו תשתנה לאורך זמן. התקשורת הפנימית גרמה לי להבין כי כל השנים עסקתי רק בשינוי ההתנהגות וזו הסיבה שלא הצלחתי לייצר שינוי אמיתי ולאורך זמן.
שינוי התנהגות בלבד ללא שינוי מחשבה ורגש משול לשיפוץ חיצוני של מבנה ללא חיזוקו מחדש , שידרוג הצנרת ומערכות החשמל. כך שהמבנה נראה יפה לזמן מה עד הרטיבות, הקצרים החשמליים והנזילות.

במהלך המסע שלי הצלחתי לנטרל את תופעת היויו התמידית ולשמור על משקל תקין ומאוזן. והיום אני מנחה קבוצות ויחידים לשינוי החוויה הפנימית מול האוכל והאכילה וירידה במשקל, מרצה במכללת רטר ומלווה קבוצות להעצמה והתפתחות דרך האוכל.
את הדרך שעברתי ב23 שנה האחרונות הכולל: ידע נרחב בנושא מזון תזונה, ניסיון ותובנות, כלים יישומיים ומומחיות בשינוי הרגלים ארזתי עבורך ביום מרוכז בו תוכלי לצאת עם כלים ישימים לניטרול אכילת הלילה.
אפשר לשנות את הרגשות והמחשבות היומיומית שלנו כך שיובילו אותנו להפסקת אכילה בזמן ולירידה במשקל.

שאלות נפוצות?

נו באמת, איך סדנה של יום יכולה לעזור  לשנות הרגלים של שנים?

סדנה של יום לא תשנה הרגלים של שנים, אבל ביננו, מה שהכי תוקע, זה שאתם לא מאמינים יותר, אתם לא מאמינים שזה אפשרי ושאתם בכלל יכולים. סדנה של יום תיתן לכם כלים פרקטיים להתמודדות בכאן ועכשיו מול האוכל, תיתן לכם התבוננות חדשה לגמרי על עניין האכילה שלכם, תרגיע אתכם מההלקאה העצמית שלכם ותראה לכם שיש דרך מתאימה לריפוי גם עבורכם.

נטע, הרי כבר ניסינו הכל ונכשלנו, למה את חושבת שדוקא זה יעזור לנו?

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מבינים כבר שמה שעשיתם עד היום לא עזר, אני מציעה לכם דרך חדשה ואחרת לחלוטין להסתכל על הדברים. על מנת להצליח לעשות שינוי אמיתי חייבים לעשות משהו אחרת, ובסדנה הזו אני אראה לכם בדיוק את הכיוון החדש שיעזור לך לשנות אחת ולתמיד את בעיית האכילה שלך.

בטוח שהסדנה נהדרת אבל איך נוכל לדעת שזה מחזיק מעמד?

שינוי אמיתי דורש זמן ותהליך, יחד עם זאת על מנת להתחיל שינוי אמיתי שישאר לאורך זמן, יש להתחיל ולהיפתח לדרך אחרת ממה שעשיתם עד היום, הכלים שאני מציעה בסדנה יעזרו  לשנות את החוויה הריגשית שלכם מול האוכל ולהתנהלות חדשה מול האוכל, הכלים האלה ישארו שלכם ולתמיד וכל עוד תמשיכו לתרגל אותם גם השינוי מול האוכל ישאר ולתמיד.

הרי רק צריך / צריכה לקבל את ההחלטה

כל העניין הוא שעד שההחלטה מתקבלת המשקל ממשיך לעלות. הרי כל יום נעשה ניסיון לקבל החלטה, אבל ההחלטה מתפוגגת אל מול הפיתוי הראשון , אני מציעה  יום אחד שבו תוכל להתקבל ההחלטה ממקום מחובר ומחוייב יותר. כך שההחלטה תשרוד לאורך זמן.

את כבר מבינה שלא הצלחנו, בכל זאת תגידי שוב,  למה שעכשיו זה ישתנה?

אם לא היתה הצלחה כנראה לא עבדתם על התוכנה המתאימה, אותן תוכנות פנימיות שמשכנעות אותנו לאכול יכולות לשכנע אותנו להפסיק לאכול.
אני מאמינה שא הגעתם עד כאן משהו מהדברים שכתבתי נגעו בכם, משהו פנימי מבין שיש עוד תקווה, שגם אם הדרך הישנה לא עבדה זה לא אומר ששום דבר לא עובד. העולם משתנה כל הזמן ולכן אנו במקביל חייבים להשתנות, חייבים כל הזמן להתעדכן ולהתגמש ולנסות דברים חדשים שיובילו אותנו לשינוי המיוחל. אנחנו קמים כל בוקר ומאמינים שהיום זה יהיה אחרת.

 

בואו הפעם לעשות את זה באמת אחרת.

 

ותשמעו לרגע את לריסה שמספרת על הדרך שלה ועל הדרך שבו התיכנות מחדש השפיע עליה:

 וגם את ענת שרצתה להפסיק לאכול לחם, לא האמינה שהיא יכולה ועכשיו היא כבר 5 חודשים ו8 קג’ פחות. כאן תראו אותה ממש ממש מופתעת מהדרך שNLP השפיע עליה.

אז שוב, מה נלמד בסדנה

 •  נבין את הסיבות האמיתיות לאכילה בלילה

 • נלמד למה בכל החיים אנחנו בשליטה ורק מול אוכל לא

 • נבין את הצורך האמיתי וניתן לו מענה מדוייק

 • נכיר את הכוחות והמשאבים הפנימיים הדרושים לנו כדי להתמודד עם אכילה לילית

 • נלמד טכניקה להסטת הרגש מחוסר שקט, לחץ או מתח לרגיעה שמחה ומלאות

 • נתרגל טכניקה עוצמתית לשנות את הדיבור הפנימי שלך שיתמוך במטרות שלך.

 

טוב קדימה, השתכנעתי ….

 

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *

אוקיי הבנתי שזה ממש יכול לעזור לי, אבל ל כמה זה עולה?

תהליך אישי איתי עולה כ 3500  שח לפחות , בסדנה הזו ריכזתי את התרגילים המשמעותיים ביותר לתהליך ירידה במשקל כך שכל אחד שמעוניין לרדת במשקל יוכל להיעזר בה מאד מאוד ובמחיר ממש מצחיק.
הערך האמיתי של היום הזה הוא 450 שקלים, אבל שנייה. אמנם אמרו לי שהשתגעתי אבל אני רוצה שיותר ויותר אנשים יוכלו להיחשף לעולם הפנימי הזה של המחשבות והרגשות שלנו , יבינו עד כמה השפעה יש לו על ההרגלים שלנו ויורידו מעצמם את כל ההלקאה וההאשמה העצמית. אני רוצה שיותר ויותר אנשים ירגישו טוב יותר לגבי המשקל שלהם ולגבי עצמם וגם יפסיקו לאכול גאנק לחבל בבריאות שלהם ושיותר ויותר אנשים יחיו את החיים שהם באמת רוצים לחיות.

ולכן אני מציעה לכם את הסדנה הייחודית הזו ב – 40% הנחה.

מה שאומר ש ב 220 שח בלבד תוכלו לקבל כלים שיוכלו לעזור לך בצורה משמעותית לשנות את כל ההתייחסות שלך לאכילה.
זה סכום נמוך מאד יחסית לשינוי שהיום הזה יכול לחולל בחיים שלך.

אני רוצה להזכיר לך שמספר המקומות בכנס מוגבל והמייל נשלח לכמעט אלף איש , ולכן כדאי לך להבטיח את מקומך כבר היום ובמחיר המיוחד.

כמו כן המחיר המיוחד מוגבל להרשמה מוקדמת למהלך השבוע הקרוב וייגמר ב  15.7.12  לאחר מכן המחיר עולה ל– 360 שקלים, ולכן כדאי לכם להחליט עכשיו ולהירשם אני מאמינה שאתם תודו לעצמכם על ההשקעה הקטנה הזו למשך תקופה מאד ארוכה .


וגם, כל מי שירשם בהרשמה המוקדמת, יקבל עוד הטבה מדהימה שרק עבורה שווה להירשם לכנס הזה.

כבר זמן מה כל הלקוחות שלי מבקשות ממני דיסק עם ההדמיות המדהימות והתרגילים שאנחנו עושות בפגישות. אז לקח לי זמן ובדיוק בימים אלה כתבתי אותן, נכנסתי לאולפן והוצאתי דיסק מאד מאד מרגש.

בונוס מיוחד!!!

תקבלו גישה מיוחדת לאחת ההדמיות (הדמיה של 15 דקות) כך שתוכלו לשמוע אותה דרך המחשב שלכם.

אז קדימה, ההחלטה האמיתית שלכם  היא, האם לבחור בדרך חדשה שתשבור את המעגל ותוביל אתכם לדרך חדשה של אכילה, ממליצה לכם לעשות את הבחירה הנכונה.


אז מלאו כבר עכשיו את הפרטים ואחזור אלייך להרשמה תוך 48 שעות.

אז קדימה אפשר גם פשוט להתקשר :0543454766
או להירשם כאן :

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *

Speak Your Mind

*